Nowość!
Dezynfekcja metodą zamgławiania na bazie płynu z nanocząsteczkami srebra

Zamów już teraz kompleksową usługę dezynfekcji i ochrony mikrobiologicznej dla – biura, bloków mieszkalnych, szkół, przychodni, przedszkoli oraz pozostałych budynków i lokali.

Szanowni klienci wychodząc na przeciw obecnej sytuacji jaką mamy w Polsce dotyczącą pandemii koronawirusa nasza firma uruchomiła dodatkową usługę dezynfekcji metodą zamgławiania na bazie płynu z nanocząsteczkami srebra.

Zamów już teraz kompleksową usługę dezynfekcji i ochrony mikrobiologicznej dla – biura, bloków mieszkalnych, szkół, przychodni, przedszkoli oraz pozostałych budynków i lokali.

Właściwości: przeciwwirusowe, przeciwbakteryjne, przeciwgrzybowe

Preparat jest całkowicie biodegradowalny, ulega rozpadowi do wody i tlenu.

Zalety zamgławiania:
• równomierna aplikacja środków na dużej powierzchni
• efekt wirusobójczy i bakteriobójczy jest osiągalny już po kilku minutach
• wnikanie środków w trudno dostępne miejsca
• pełne wypełnienie kubatury pomieszczenia
• szybka biodegradacja stosowanych środków
• brak pozostawiania plam i zacieków

Używamy spalinowych zamgławiaczy, które  wytwarzają mgiełkę .

Najnowsza, nanotechnologiczna, unikalna w 100% skuteczna formuła o wydłużonej efektywności działania.

Te małe krople, które powstają w wyniku pracy generatora zimnej mgły, przez długi czas unoszą się w powietrzu. Transportowane prądami wewnętrznej w pomieszczeniu, wędrują i w konsekwencji osiadają na wszystkich powierzchniach. Penetrują całą kubaturę pomieszczenia, wnikając w zakamarki, również w struktury materiałów. Zastosowanie generatora zimnej mgły oznacza zatem możliwość niezwykle równomiernego rozprowadzenia preparatu.

W stosowanych preparatach wykorzystywane są między innymi nanocząstki srebra, które wykazują silne właściwości bakteriobójcze, grzybobójcze oraz wirusobójcze. Nośnikiem nanocząstek jest woda (destylowana lub demineralizowana).


Nanocząstki srebra likwidują kilkaset różnych organizmów chorobotwórczych (w tym gronkowca złocistego, pałeczkę okrężnicy, pałeczkę ropy błękitnej, wirusa opryszczki). Działanie nanosrebra jest wolniejsze od innych środków odkażających. Przy bezpośrednim kontakcie patogeny giną w czasie kilku minut.

Ceny:

3,00 zł netto – do 1000 m2

2,50 zł netto – do 10 000 m2

2,00 zł netto  – powyżej 10 000 m2

Preparat przez długotrwałe działanie biobójcze na powierzchni, działa tak długo, dopóki nie zostanie z niej usunięty lub zmyty. Polecany do dezynfekcji metodą zamgławiania.

Zapraszamy do kontaktu

ul. Cybisa 2/71
02-784 Warszawa

biuro@ds-serwis.pl
+48 729 961 813

NIP: 951 181 80 25
REGON: 014939918

Zapytaj o wycenę

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od DS-SERWIS Dariusz Ślusarski, ul. Cybisa 2/71 02-784 Warszawa treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem poczty elektronicznej, w tym informacji o promocjach i ofertach specjalnych. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administatorem danych osobowych jest DS-SERWIS Dariusz Ślusarski, ul. Cybisa 2/71 02-784 Warszawa.
Na stronie wykorzystujemy ciasteczka aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Wszelkie prawa zastrzeżone © DS-SERWIS 2019